Lexmark CS531dw Colour Laser Printer Lexmark
| All | |
| Brutokaal | 33.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 636.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross width (mm) | 575.00 mm |
| Netokaal | 32.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: lexmark cs531dw colour laser printer lexmark, 50m0030, lexmark, printerid

